Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti
Pomáhame už od r. 2004
Špecialisti na Bavorsko
Overení klienti
Profesionálny servis

Blog

Sviatky pokoja a radosti sú opäť tu

Ďalší rok uplynul a opäť sú pred nami Vianoce. Pre nás v SunSet-e je to najkrajšie obdobie v roku, tak ako pre väčšinu z vás. Sviatky Vianoc sú pre nás o to dôležitejšie, pretože sa na nás spolieha množstvo seniorov, ktorým robia jedinú spoločnosť počas najkrajších sviatkov v roku naše opatrovateľky. Za to Vám, milé naše opatrovateľky a páni opatrovatelia patrí veľká vďaka.

Nemecko je najbezpečnejšou a najstabilnejšou krajinou v Európe počas pandémie koronavírusu

Podľa analýzy londýnskej Deep Knowledge Group je práve Nemecko v súčasnosti najbezpečnejšou a najstabilnejšou krajinou v Európe počas pandémie koronavírusu.

Odporúčanie pre sunset opatrovateľky pri vykonávaní činnosti mimo domácnosť

Toto odporúčanie je určené najmä vám - opatrovateľkám/om v domácnosti. Toto odporúčanie neslúži len pre vašu vlastnú ochranu. Pred infekciou sa majú chrániť aj opatrované osoby, ktoré sú najzraniteľnejšie.

Čo pomáha proti Koronavírusu?

Aby sme porozumeli, ako sa pred Koronavírusom chrániť, je potrebné najskôr porozumieť, ako vírus funguje, resp. ako sa môže dostať do nášho organizmu. 

Koronavírus

Milé opatrovateľky a opatrovatelia, touto cestou by sme sa Vám chceli prihovoriť v týchto dňoch, kedy sa každý deň dozvedáme nové znepokojujúce informácie v médiách v súvislosti s rýchlym šírením koronavírusu.

(Súťaž) Október – mesiac úcty k starším

V SunSet MSH sme si pri tejto príležitosti pre vás pripravili súťaž. Zaspomínajte si, akým spôsobom ste si uctili starších alebo im pomohli pri náročných životných situáciách. Vaše krátke príbehy nám napíšte do komentára na našej Facebook stránke (link na súťažný príspevok) a inšpirujte ostatných. Nikdy nevieme, kedy to budeme práve my, kto bude potrebovať pomoc iných.

​SUNSET24 sa mení na SUNSET MSH

Chceli sme vám oznámiť, že spoločnosť SUNSET24 je od tejto chvíle novou, silnejšou značkou. Predstavujeme vám SUNSET Maltese Social Help (MSH) s hlavným sídlom na Malte

Patríme medzi najzamestnávateľov za rok 2016!

Priatelia, sme veľmi hrdí na to, že spoločnosť SUNSET24 patrí podľa ankety Zamestnávateľ roka vyhlásenej spoločnosťou Profesia medzi naj zamestnávateľov v kategórii Personálne poradenstvo za rok 2016

Poponáhľajte sa! O ročné zúčtovanie dane nás môžete požiadať do 15.2.2017

Sme si vedomí toho , že vysporiadanie dane nemusí byť pre každého jednoduchá záležitosť a preto vám s tým drahé naše opatrovateľky radi pomôžeme.

Aj Vianoce na pozícii majú svoje čaro. Jedna z našich opatrovateliek sa nám zverila so svojimi skúsenosťami

Vianoce na pozícii nie sú ako tie doma, ale tieto dni nie sú ani rovnaké ako ostatné dni na pozícii. 

1 2